Pastane

Pastaneler müşteri trafiğinin yoğun olduğu yerler. Eğer bir pastane sahibiyseniz işletmenizdeki yoğun trafiği yönetmenizi sağlayacak bir sistem sayesinde işinizi kontrol altında tutabilir, gönül rahatlığıyla markanızı büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Restoranlardan farklı olarak pastaneler, müşteri trafiğinin daha yoğun, tedarik süreçlerinin daha karmaşık olduğu yapılardır. Gün içinde hizmet verilmesi gereken müşteri sayısının fazlalığı yanında üretim sürecinin karmaşık yapısı, pastanelerde kullanılan sistemlerin hayati öneme sahip olmasını sağlar.

Pastanelerde hem tezgâhta hem de masalarda müşterilere hizmet verilir. Bazı ürünler kiloyla bazı ürünler taneyle satılır. Bir çay içmek için masaya oturan müşteriniz, işletmenizden ayrılırken evine götürmek için yarım kilo kuru pasta siparişi verebilir.

Müşteriler için hesap kuyruğu beklemek can sıkıcıdır. Özellikle öğle araları, iş çıkışları ve hafta sonu gibi yoğun saatlerde kasa önünde kuyruklar oluşabilir. Bu yoğunluğun oluşmaması için müşteri hesabının hızlı bir şekilde hazırlanması gerekir.

Omni AŞ. olarak pastanelerin beklentilerini biliyor ve Pelit Pastaneleri, Hacı Bozan Oğulları, Pak Fırın, Görgülü Pastaneleri ve Venüs Pastanesi gibi pastanelere müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak için ihtiyaç duydukları tüm pastane otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo