Kulüp, Dernek, Kantin vb.

Kulüp, dernek lokali ve okul kantini gibi üyelere ya da öğrencilere hizmet veren işletmelerde hızlı ve verimli çalışabilmek çok önemli. Üyelik sisteminin de olabildiği bu işletmelerde üye takibi yapabilecek, üyelere özel promosyonlar sunabilecek bir altyapıya sahip olmak büyük bir avantaj.

Kulüp, dernek ve okul kantini gibi dışarıya kapalı işletmelerde gün içinde yüksek bir trafik yaşanır. İşletmenin bu trafiğe cevap verecek bir altyapıya sahip olması önemlidir. Böyle bir altyapı sayesinde üye ya da öğrencilerin ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde karşılanabilir.

Bu işletmelerden bazıları, üyelerine özel avantajlar sunan üyelik kartı uygulamalarına sahip olabilir. Üye bağlılığını arttıran böyle uygulamalar için, bu uygulamaların hayata geçmesini sağlayacak bir altyapıya sahip olmak gerekir.

Omni AŞ. olarak kulüp, dernek lokali ve okul kantini işletmelerinin beklentilerini anlıyor ve Tav, YDA, TBMM Milli Saraylar, Borusan ve Sodexo gibi işletmelerin müşterilerini memnun etmek için ihtiyaç duydukları tüm otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo