Kafeler, modern şehir insanı için en önemli dinlenme ve sosyalleşme mekânları. İnsanların soluk aldıkları bu kafelerin farklı konseptleri, dolayısıyla farklı ihtiyaçları var.

Kafeler, modern hayatın önemli bir parçası. Kentlerde yaşayan insanlar kafelerde dinleniyor ve sevdikleriyle buluşuyorlar. Müşterilerine sıcak bir atmosfer sunmayı amaçlayan kafeler dekorasyonlarıyla, menüleriyle ve sundukları hizmetlerle farklılaşmaya çalışıyorlar.

Farklı konseptlere sahip olan kafelerin otomasyon sistemlerindeki ihtiyaçları da birbirinden farklı. Self servis kafelerde hızlı bir şekilde sipariş alabilmek, kahve zincirlerinde merkezin belirlediği fiyat ve promosyonları anında kasada görebilmek ve kilo ile sipariş alabilmek çok önemli. Öte yandan genellikle küçük mekânlara sahip olan bu işletmelerde kasa önünde kuyrukların uzamaması şart.

Omni AŞ. olarak kafelerin beklentilerini anlıyor ve Lavazza Best Coffee Shop, Green Beans Coffee, Douwe Egberts, Gloria Jean’s Coffee (KKTC) ve Zamane Kahvesi gibi kafelerin müşterilerine kahve keyfini sorunsuz bir şekilde yaşatmaları için gereken tüm kafe otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo