Gece Kulübü

Gece kulüpleri hareketli mekânlar. Kulüplerindeki garson ve kasiyerlerin hızlı ve hatasız çalışmaları gerekir. Mekân içi trafiğin ve hizmet çeşitliliğin yüksek olduğu bu yerlerde iyi bir altyapı sayesinde birçok potansiyel sorun önlenebilir.

Geniş ve hareketli alanlara sahip olan gece kulüplerinde, müşterilere zor koşullarda hızlı hizmet verebilmek için tecrübeye ve iyi bir altyapıya sahip olmak gerekir. Barda ve masalarda hizmet verilen bu mekânlarda hesap geçişlerinin hızlı yapılabilmesi ve bir garsonun birkaç müşteriyle aynı anda ilgilenebilmesi şarttır. İşletme içinde tüm hizmetlerin hızlı ve hatasız verilebilmesi için etkili bir altyapıya sahip olunmalıdır.

Gece kulüplerinde altyapı kadar donanım özellikleri de önemlidir. Gece kulüplerinin doğası gereği garsonlar karanlık bir ortamda çalışırlar. Aydınlatmalı dokunmatik ekranlar, garsonların müşteri işlemlerini yapmalarını kolaylaştırır.

Omni AŞ. olarak gece kulüplerinin beklentilerini anlıyor ve Sess, Ruby, Günay, Sortie ve Fly Inn Beach Club gibi eğlence mekanlarının müşterilerini memnun etmek için ihtiyaç duyduğu tüm otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo