Fast-Food

Fast-Food restoranlarında hız her şeydir. Müşterilerine sadece dakikalar içinde tam bir yemek sunmak zorunda olan fastfood restoranlarında siparişin hızlı bir şekilde alınıp restoran mutfağına iletilmesi gerekir.

Eğer bir fastfood restoranını yönetiyorsanız, karmaşık bir operasyonu büyük bir hızla gerçekleştirmek zorundasınız. Siz böylesine yoğunken, etkili bir restoran sistemi işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırabilir.

Tek bir kasiyerin, sadece birkaç dakikası olan birçok müşteriyle aynı anda ilgilendiği fastfood restoranlarında tam anlamıyla “vakit nakittir”. Siparişin müşteriden saniyeler içinde alınması ve dakikalar içinde hazırlanması gerekir.

Bazı fastfood restoranları bir merkezden yönetilir. Merkezin belirlediği fiyatlar ve promosyonların kasaya hızlı bir şekilde yansıması önemlidir. Aynı şekilde müşteri siparişlerinin de kasada hızlı bir şekilde değiştirilebilmesi gerekir.

Omni AŞ. olarak fastfood restoranlarının beklentilerini anlıyor ve İkbal, Kemal Usta Waffles, Sait Efendi ve Kırıntı gibi restoranların hızlı ve sorunsuz bir şekilde günlük operasyonlarını sürdürmeleri için gereken tüm fastfood restoran otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo