Dünya Mutfağı

Dünya mutfağından lezzetler sunan bir işletme sahibiyseniz, müşterilerinizin sadece yemekleriniz için değil, aynı zamanda sunduğunuz restoran deneyimi için işletmenizi seçtiğini bilirsiniz. Kusursuz bir restoran deneyimini müşterinize sunmanın ilk koşulu da iyi bir restoran sistemi altyapısıyla çalışmak.

Dünya mutfağından lezzetler denemek isteyen yemek tutkunlarının beklentileri yüksektir. Gittikleri restoranda lezzet ve hizmetin en iyi seviyede olmasını beklerler. Karın doyurmak için değil, bir tecrübe yaşamak için yemek yiyen bu kitleyi memnun etmek için sorunsuz bir şekilde çalışan bir restorana sahip olmak başarının ilk koşuludur.

Dünya mutfağından lezzetler sunan restoranların oldukça hareketli yerler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Müşterilerin masalarda ve barda ağırlandığı bu mekânlar aynı zamanda birer buluşma noktasıdır. Akşama barda başlayan müşteriler, daha sonra masalara alınır. Mekânda arkadaşlarıyla karşılaşan müşteriler, masalarını birleştirmek gibi taleplerle gelir. Bazı işletmelerde ödemeler kasadan alınırken, bazılarında ödeme alma işlemleri garsonlar tarafından yapılır. Tüm bu hareketlilik adisyonun kolaylıkla değiştirilebildiği ve detaylı raporlar sunabilen bir sisteme sahip olmayı zorunlu kılar.

Omni AŞ. olarak dünya mutfağından lezzetler sunan restoranların beklentilerini anlıyor ve The House Cafe, Midpoint, Papermoon, Nişantaşı Brasserie ve La Scarpetta gibi dünya mutfağına sahip seçkin restoranların müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmak için ihtiyaç duydukları tüm restoran otomasyon sistemlerini sunuyoruz.

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo