Müşteri Görüşleri

Geleneksel köklere sahip olsak da işletmemizi modern teknolojiyle büyütmek bizim için oldukça önemli. Bu yüzden restoran sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Yaptığımız işte modern teknolojinin getirilerinden en çok faydalandığımız alanın restoran otomasyonu olduğunu söyleyebilirim. İşletmemizin verimliliği açısından bu kadar kritik olan bir alanda da en az bizim kadar müşterilerinin memnuniyetine odaklanmış bir markayla çalışmak istedik. Omni AŞ ile yollarımız bu şekilde kesişti.

Omni AŞ tarafından sağlanan Vectron- Vario II POS donanımı sayesinde en kalabalık günlerde bile müşterilerimizin siparişlerini kolaylıkla alabiliyoruz. Vectron – Vario II POS sistemimize entegre olarak çalışan NovaLook programıyla da kurumumuzdaki yöneticiler yetki seviyelerindeki raporlara kolaylıkla erişebiliyorlar. Bu sayede işletmemizde gerçekleşen tüm işlemler kontrol altında, bizim de içimiz rahat.

Gelişen teknoloji ile daha da önem kazanmaya başlayan otomasyon sistemleri işimiz için büyük kolaylık sağlamakta. Biz de Douwe Egberts olarak piyasa araştrrmalarımız sonucunda OMNI ile çalşmaya karar verdik. Kurulan Vectron POS sistemi sayesinde işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Teklif aşamasından kurulum sonrası desteğe kadar her konuda bizlere yardımcı olan OMNİ’ye, tecrübeli ve çözüm odaklı personellerine teşekkürlerimizi sunarız.

Özellikle günümüz gençliğinin, korumakta olduğumuz tarihi ve kültürel eserlerle olan ilişkisini geliştirmek bizim için oldukça önemli. Bu sebepten ötürü, kafeteryalarımız aracılığıyla tarihi eserlerimizin hayatın bir parçası haline gelmesine ve böylece bu eserlerin gençler tarafından daha fazla sahiplenilmesine çalışıyoruz.

Bu çalışmalarımız esnasında, modern teknolojinin bizlere sunduğu olanaklardan da faydalanıyoruz. Omni AŞ’nin sunmuş olduğu Vectron – Vario II POS sistemi sayesinde müşteri işlemlerimizi daha hızlı bir şekilde yapıyor, YNÖKC entegrasyonu sayesinde de en son yasal mevzuata uyum sağlıyoruz. Omni AŞ’ye göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.

Sait Efendi olarak misyonumuz Türk mutfağının önemli bir parçası olan kebap kültürünü tüm özellikleriyle yaşatmak. Bu kültürü geleneklerimize bağlı kalmak koşuluyla 21. yüzyıla taşımak için çalışıyoruz.

Geleneksel değerlere bağlı bir işletme olsak da modern çağın bize sunduğu olanakları da yakından takip ediyoruz. Restoranlarımızın çalışma süreçlerinin iyileştirilmesinde de teknolojik olanaklardan faydalanıyoruz.

Omni AŞ’nin sağladığı Vectron – Vario II POS donanımı işletmelerimizdeki işlemler artık çok daha kolay. YNÖKC entegrasyonu sayesinde de satışlarımızı en son yasal mevzuata uygun bir şekilde yapabiliyoruz. Omni AŞ’ye sundukları üstün standartlardaki hizmetler için teşekkür ederiz.

1960 yılından bu yana müşterilerimize daha iyisini sunabilmek için çalıştık. Onlara en iyi lezzetleri, en üst standartlarda sunmak için büyük çaba sarf ettik. Bu çabalarımız bugün de devam ediyor.

Pastanelerimizdeki otomasyon sistemlerini iyileştirme konusunda araştırma yaparken Omni AŞ’ye rastladık. Sundukları üstün donanım ve yazılım çözümleriyle bizi ikna etmeyi başardılar. Çalışmamız boyunca yanımızda olmaları da ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bize kanıtladı.

Kullandığımız Vectron – Vario II sistemi sayesinde müşterilerimizin siparişlerini sorunsuz bir şekilde alıyor, pastanelerimizin en yoğun olduğu zamanlarda bile bir karışıklık yaşamadan müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz.

Omni AŞ’nin sağladığı yazılımlar sayesinde sahnede olduğu kadar sahne arkasında da artık daha iyiyiz. Web üzerinden erişebildiğimiz ve kullanması oldukça kolay olan NovaLook ve NovaStock yazılımları sayesinde işletmemizdeki her şey kontrolümüz altında. Bize bu süreçte önemli bir destek veren Omni AŞ’ye teşekkür ediyoruz.

Papermoon olarak seçkin bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin bizden yüksek beklentileri var. Bu beklentileri karşılamak için müşterilerimize sunduğumuz lezzetler kadar, çalışma sistemimizi de her gün geliştiriyoruz.

Omni AŞ’nin sunduğu ürün ve hizmetler sayesinde restoranlarımızın günlük iş akışını müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde iyileştirmeyi başardık. Kullanmakta olduğumuz Vectron – Vario II POS donanımı, işletmelerimiz içindeki siparişlerin çok daha kolay işlenmesini; bu sisteme bağlı olarak çalışan NovaStock programı da stok bilgilerimizi kolaylıkla görmemizi sağlıyor. Her iki sistemin de güvenirliği ve öğrenilmesinin kolay olması bizim için büyük birer artı.

Öncelikli görevimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamamıza destekolan; hızlı servis ile kesintisiz ve sorunsuz çalışmamıza olanak sağlayan Omni VectronPOS ürünlerini seçtiğimiz için son derece mutluyuz. Tüm şubelerini bir yerden kontrol etmek ve kesintisiz destek almak isteyen; müşteri memnuniyetini birinci planda tutan tüm işletmelere Omni A.Ş. ile çalışmalarını öneririz.

Müşteri memnuniyetimizi, servis ve işleyişimizi hızlandıran, hatayı en aza indirgeyen, maliyetten iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlayan, Vectron POS Sistemleri ile gerçekleştiriyoruz. Omni A.Ş.’nin Vectron satış noktası sistemlerini sektörde müşteri hedefleyen, zincir işletme olan veya işletme sayısını arttırmak isteyen tüm işletme sahiplerine tavsiye ediyoruz.

Gelişen teknoloji ile daha da önem kazanmaya başlayan otomasyon sistemleri işimiz için büyük zaman ve kolaylık sağlamakta. Biz de Venüs Pastanesi olarak piyasa araştırmalarımız sonucunda OMNİ ile çalışmaya karar verdik. OMNİ tarafından kurulan sistem sayesinde işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Teklif aşamasından kurulum sonrası desteğe kadar her konuda bizlere yardımcı olan OMNİ’ ye, tecrübeli ve çözüm odaklı personellerine teşekkürlerimizi sunarız.

İtalya’nin en ünlü kahve zincirlerinden Lavazza’nın Türkiye’de tek yetkili distribütörü BESTİthalat İhracat Ltd. olarak LAVAZZA Best Coffee Shop ve LAVAZZA Coffeein Plaza konseptlerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir servis sunabilmek için tercihimizi Vectron POS Sisteminden yana kullandık. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip Yazar Kasalı VectronPOS Sistemi sayesinde satışlarımızın ve stoklarımızın kontrolünü son derece güvenli bir şekilde sağlıyoruz.

Son derece yoğun müşteri sirkülasyonunun yaşandığı restoranlarımızda hızlı ve hatasız servisi Omni Vectron Satış Noktası terminalleri ile sağlıyoruz. Aynı zamanda merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, menülerimizi reçete bazında hazırlayıp stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve işletmelere sunduğu özel çözümlerinden ötürü Omni A.Ş.’yi tüm zincir işletmelere öneririz.

Pakfırın olarak işletmelerimizde OMNİ A.Ş’nin Vectron POS Sistemlerini tercih ettik. Merkez ofiste kurulu olan VCommander merkezi yazılımı ile tüm şubelerimize ve franchise’larımıza ulaşmakta, tüm satış, iade, zayi ve sayımlarını anlık olarak takip edebilmekteyiz.

Sayıları her geçen gün hızla artan mağazalarımızda müşteri sirkülasyonumuz çok hızlı. Bu noktada, tüm franchise’larımızın kullanmakta olduğu Vectron POS Sistemi bize çok yardımcı oluyor. Ayrıca Istanbul Merkez Ofiste kurulu olan VCommander Merkezi Yazılım ile tüm şubelerimize ulaşmakta, standart menü ve fiyatlar yaratabilmekte ve Omni’nin Stok Takip Sistemi ile mağazaların stoklarını günlük olarak takip edebilmekteyiz. Yaptığımız seçimden hem biz hem franchise’larımız çok memnun.

Zengin bir yiyecek ve içecek menüsüne sahip işletmemizin tüm şubelerinde Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize hızlı, doğru ve eksiksiz bir servis sunuyoruz. VCommander merkezi kontrol sistemi ve Omni’nin StokTakip Sistemi sayesinde ise satış ve stok ile ilgili gerekli tüm raporları alarak, sürecimizi kontrollü bir şekilde işletiyoruz.

fullDedemiz Mehmet oğlu İskender Efendi tarafından 1860’lı yıllarda icat edilen döner kebabımızı adımıza tescil ettirdik. Mekan ve lezzet kalitemizin yanında, bu kadar hızlı sirkülasyonu olan bir işletmede, siparişleri masalara hızlı ve doğru ulaştırmak, hesapları müşterilerimize hatasız götürebilmek ve gün sonunda çok kolay bir işlemle raporları alabilmek bize büyük keyif veriyor. Vectron tüm bunları başarmamızı sağlıyor. Omni’nin Vectron POS sistemlerini bundan sonra açacağımız her şubede
kullanmaya devam edeceğiz.

DiğerGörüşler

Omni'yi tercih edenler kazanıyor!