• 444 66 64
  • Zaviye Sk. No: 10 Koşuyolu – Kadıköy
  •                                                                       
  • Omni Kariyer
  • Blog

Müşteri Görüşleri

 

Özellikle günümüz gençliğinin, korumakta olduğumuz tarihi ve kültürel eserlerle olan ilişkisini geliştirmek bizim için oldukça önemli. Bu sebepten ötürü, kafeteryalarımız aracılığıyla tarihi eserlerimizin hayatın bir parçası haline gelmesine ve böylece bu eserlerin gençler tarafından daha fazla sahiplenilmesine çalışıyoruz.

Bu çalışmalarımız esnasında, modern teknolojinin bizlere sunduğu olanaklardan da faydalanıyoruz. Omni AŞ’nin sunmuş olduğu Vectron – Vario II POS sistemi sayesinde müşteri işlemlerimizi daha hızlı bir şekilde yapıyor, YNÖKC entegrasyonu sayesinde de en son yasal mevzuata uyum sağlıyoruz. Omni AŞ’ye göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.

Omni AŞ’nin bize sunduğu entegre çalışan donanım ve yazılım ürünleri sayesinde işletmemiz çok daha verimli çalışıyor. İşletmemizin verimli bir şekilde çalışması da bizim için daha mutlu müşteriler demek.

Omni AŞ ile geniş bir alana yayılan bir iş ortaklığımız var. Vectron – Vario II POS donanımı sayesinde masalarımızı çok daha kolay yönetebiliyoruz. NovaLook ve NovaStock yazılımları da işletmemizde kontrolü sağlamamıza yarayan tüm raporlara kolaylıkla ulaşmamızı sağlıyor. Tüm bu sistemlerin muhasebe sistemimizle entegre bir şekilde çalışması da bizim için oldukça büyük bir artı.

İtalya’nin en ünlü kahve zincirlerinden Lavazza’nın Türkiye’de tek yetkili distribütörü BESTİthalat İhracat Ltd. olarak LAVAZZA Best Coffee Shop ve LAVAZZA Coffeein Plaza konseptlerimiz ile müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir servis sunabilmek için tercihimizi Vectron POS Sisteminden yana kullandık. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip Yazar Kasalı VectronPOS Sistemi sayesinde satışlarımızın ve stoklarımızın kontrolünü son derece güvenli bir şekilde sağlıyoruz.

Son derece yoğun müşteri sirkülasyonunun yaşandığı restoranlarımızda hızlı ve hatasız servisi Omni Vectron Satış Noktası terminalleri ile sağlıyoruz. Aynı zamanda merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, menülerimizi reçete bazında hazırlayıp stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve işletmelere sunduğu özel çözümlerinden ötürü Omni A.Ş.’yi tüm zincir işletmelere öneririz.

Pakfırın olarak işletmelerimizde OMNİ A.Ş’nin Vectron POS Sistemlerini tercih ettik. Merkez ofiste kurulu olan VCommander merkezi yazılımı ile tüm şubelerimize ve franchise’larımıza ulaşmakta, tüm satış, iade, zayi ve sayımlarını anlık olarak takip edebilmekteyiz.

Zengin bir yiyecek ve içecek menüsüne sahip işletmemizin tüm şubelerinde Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize hızlı, doğru ve eksiksiz bir servis sunuyoruz. VCommander merkezi kontrol sistemi ve Omni’nin StokTakip Sistemi sayesinde ise satış ve stok ile ilgili gerekli tüm raporları alarak, sürecimizi kontrollü bir şekilde işletiyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana detaylara verdiğimiz önemle müşterilerimize en üst standartlarla hizmet vermeyi hedefledik. İşletmemizin iş akışındaki problemleri minimuma indirmek için çalışmalar yaptık. Müşterilerimizin işletmemizde yaşadıkları tecrübeyi iyileştirmek ve işletme verimliliğimizi arttırmak için yaptığımız araştırmalar sırasında karşımıza Omni AŞ çıktı.

Omni AŞ, işletmemizin ihtiyaçlarıyla yakından ilgilendi ve bize sunmuş oldukları Vectron – Vario POS sistemini ve NovaStock altyapısını kullanmaya başladık. Vectron sayesinde siparişlerimizi çok daha güvenli ve çok daha kolay bir şekilde alabiliyoruz. NovaStock sayesinde de stoklarımız üstünde tam kontrolümüz var. Bu sayede satın almalarımızı çok daha akıllıca yaparak maliyetlerimizi kontrol edebiliyoruz. Tüm bu süreçte de Omni AŞ’nin bize verdiği destek, bizim için çok önemli.

İşletmelerimizdeki hemen hemen tüm süreçleri Omni AŞ’nin bize sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleriyle daha modern hale getirdik. Siparişlerimizi Vectron donanımlarıyla çok daha hızlı bir şekilde alıyor; NovaLook ve NovaStock yazılımlarıyla oldukça kolay bir şekilde istediğimiz raporlara erişebiliyoruz. Muhasebe ve faturalama sistemlerimizin de entegre bir şekilde çalıştığı bu büyük otomasyon sistemi sayesinde her şey kontrol altında. Sonuç olarak hem biz mutluyuz, müşterilerimiz de mutlu. Omni AŞ’nin uzman personeline göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum

Son derece yoğun müşteri sirkülasyonunun yaşandığı restoranlarımızda hızlı ve hatasız servisi Omni Vectron Satış Noktası terminalleri ile sağlıyoruz. Aynı zamanda merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, menülerimizi reçete bazında hazırlayıp stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve işletmelere sunduğu özel çözümlerinden ötürü Omni A.Ş.’yi tüm zincir işletmelere öneririz.

Diğer Görüşler

Omni'yi tercih edenler kazanıyor!