• 444 66 64
  • Zaviye Sk. No: 10 Koşuyolu – Kadıköy

Lokanta Programları

Lokanta Programları sayesinde sistemin kolay ve güvenilir yönetimi, temelde sürecin doğru işletilmesi ve her adımında kontrol edilmesiyle sağlanır. Bu şekilde bir süreç planlarken, daha az insan gücü ile daha çok kontrollü ve kaliteli üretim için en iyi yardımcı, iyi bir lokanta programı olacaktır.

Lokanta Programları müşteriden siparişin alınmasından, hazırlanması için siparişlerin yazdırılmasına, faturalanmasına, ödemelerin alınmasına, satın alma, stok ve maliyet kontrolüne kadar birçok işlemin yapılmasını sağlar. Ayrıca lokanta programları yiyecek içecek sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış raporlama modülleri sayesinde tüm mağazalara uzaktan erişim sağlayarak merkez ile bağlantı kurulmasını ve uzaktan erişim sağlayarak işletmenin yönetim işlemlerini merkezden yapılmasını sağlar. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve işletmenin verimini arttırır, yönetime otomatik veri aktarımı sağlayarak işletmeye tam bir lokanta otomasyonu sunar.

Lokanta programları sisteminin aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttırarak, gelirin artmasına sebep olacaktır. İşletmede sistematik iş akışı sağlayarak, standartların oluşturulmasına yardımcı olur, özellikle personel giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde personel eğitimini ve adaptasyonunu hızlandırır.

1996 yılında kurulan Omni Yazılım ve Donanım Ticaret ve Sanayi AŞ. restoran, fast-food, pastane, dernek, kahve zincirleri, gece kulüpleri, oteller, okul kantinleri vb. gibi yiyecek içecek işletmelerinin Satış Noktası (POS) otomasyonunu sağlamaktadır. Omni AŞ. dünya pos pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin, Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’daki tek ana dağıtıcısıdır.