• 444 66 64
  • Zaviye Sk. No: 10 Koşuyolu – Kadıköy

Cafe Bar Programları

Cafe bar programı, Cafe ve barlarda çay, kahve, kola ve meyve suyu gibi hafif içeceklerle hamburger, kek, pizza, pasta gibi yiyecekler bulunur. Sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar hizmet verirler. Masa dönüşüm hızı yüksek ve servis hızlıdır ve ağırlıklı olarak masaya servis yapılır. Müşteriler tarafından genellikle buluşmak, iş arası hızlıca hafif bir şeyler yemek, kitap okumak gibi hobiler veya bir yerden bir yere giderken hafif bir şeyler yemek ve içmek için kullanılırlar.

Bu işletmelerin kontrolünü sağlayan cafe bar programları sayesinde yönetim sürecinin planlanan şekilde sürdürülmesi sağlanır. Cafe bar programları ulaşılması amaçlanan durum ile ulaşılan durum arasında köprü görevi görür. Cafe bar programları ile yapılan kontrol ve denetleme işlemi belirlenen standartlara uyulup uyulmadığının saptanması işlemidir. Cafe bar programları işletmenin genel amaçları ile ulaşılan nokta arasındaki uyumu incelerken daha alt yönetim kademelerinde kontrol ve denetleme günlük operasyonlar için gereklidir.

Cafe bar programları gelir kontrol sistemleri ve sipariş alma yöntemleri işletmeden işletmeye değişebilir fakat gelir kontrolünde ve sipariş alma yöntemlerinden beklenen amaç değişmez. Hatalı işlemleri önlemek için

Cafe bar programları anlaşılır ve kolay uygulanabilir olmalıdır.