Adisyon Programı ve Adisyon Sistemi Nedir?

Adisyon Programı Elektronik POS sistemleri ile işletmelere gelen birçok yenilik insan gücünden, zamandan, mesafeden ve malzemeden tasarruf etmeyi getirmiştir. Bu yeniliklerden bazıları raporları ve fişleri, elektronik ortamda diğer araçlara ve birimlere iletmeyi, gerektiğinde de yazıcılar aracılığıyla döküm almayı sağlamıştır. Elektronik adisyon yazılımı, stok kontrol sistemleri, bu geliştirmelere örnek olarak verilebilir.

Adisyon Programı ve Adisyon Sistemi

Adisyon Sistemi

Elektronik adisyonlar, sabit satış terminallerinde ve mobil satış terminallerinde yapılan satışın kaydedildiği, eski adisyon kağıtlarının bugün yerini almış olan menülerdir. POS sistemlerinde satış terminal ekranlarına, dokunmatik ekranlar aracılığıyla işlenen siparişler veya satışlar, elektronik adisyonlarda toplanarak hesaplanırlar. Ayrıca mutfak, kasa, servis birimlerine anlık olarak aktarılırlar. Böylece malzemeden, mesafeden ve zamandan tasarruf edilirken bir yandan da olası eksik ve hataların önüne geçilmiş olur. Adisyon sistemi ile yapılan işlemler kayıt altında olduğundan daha sonra döküm alınması ve denetlenmesi de mümkün olmaktadır. Ayrıca yapılan işlemler geri alınabildiğinden hatalar anında düzeltilebilmekte ve olası olumsuz durumların ve hislerin oluşması engellenmektedir.

Adisyon Programı

Adisyon programı Elektronik adisyonlar, satış terminalleri ile entegre biçimde çalışan yazıcılar sayesinde yazdırılabilmekte, fiş olarak dökümlenebilmektedir. Böylece işletme içerisinde masa açma, masa kapama, yer değiştirme gibi işlemler daha kolay ve hızlı yapılabilmektedir. Ayrıca hesap işlemleri de daha hızlı yapıldığı için müşteri memnuniyeti ve sadakati açısından olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Sizde bir adisyon yazılımı na sahip olmak istiyorsanız, Omni’nin size özel çözümlerini öğrenmek ve teknik ekibimizden bilgi almak için bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya mesajınızı info@omni.com.tr mail adresiyle bize iletebilirsiniz.

Adisyon sisteminin en büyük avantajı hızdır. Bunun dışında aylık olarak rahatlıkla sipariş takibi yapabilirsiniz ve kar oranlarınızı hesaplayabilirsiniz. Sadece kar oranlarını değil aynı zamanda stoklardaki ürün bilgisine de ulaşabilirsiniz. Aylık olarak satılan ürünlerin girdi çıktısını rahatlıkla bu sistemden görerek stoklarda meydana gelen açığı belirleyebilirsiniz.

Adisyon Sistemleri sadece müşteri potansiyelini güçlendirmekle kalmıyor aynı takdirde her türlü kafe içerisindeki sipariş akışlarını da kontrol altına almanızı sağlıyor. Bu sayede kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilirsiniz.

Omni Kariyer.net’te